Restauracja

 

White Marlin podzielony jest na dwie strefy. Jedna, zwrócona ku nadmorskiej promenadzie zaaranżowana została specjalnie dla spacerowiczów pokonujących trasę wzdłuż plaży.
Piekarnia i bistro, to miejsce, gdzie oprócz kanapek z pieczywa wypiekanego na miejscu skosztować można naleśników, pizzy oraz sałatek.
Lunchowe dania podawane są na ocienionym tarasie oraz w jasnych wnętrzach urządzonych w stylu marynistycznym.
Druga strefa zwrócona jest ku morzu. Przestronna restauracja, z której okien widać krążące nad molo mewy szczyci się znakomitymi śniadaniami, które zjemy z najbliższymi i przyjaciółmi przy dużym, rodzinnym stole lub na wygodnych sofach przy kominku. Gdy nastanie pora lunchu, zmęczeni plażowaniem goście przenieść się mogą z ulgą na cudowny taras (aż 250 m2!), gdzie na wygodnych rattanowych meblach, przy kieliszku wybornego chłodnego chablis skosztują świeżutkiej ryby serwowanej prosto z grilla.
      
Zapraszamy także na piękną prywatną plażę i do Champagne Baru, gdzie można skosztować najznakomitszych gatunków szampana i koktajli na jego bazie. A wszystko to na usypanych z piasku sofach, w blasku kominka.
 

KONTAKT: 58 585 86 86

Rezerwacja

Data przybycia
21
5
2018
Data wyjazdu
21
5
2018
Liczba gości
Dorośli
1
Dzieci
0
Pokoje
1
rezerwuj